uKaimady – #0 – odcinek zerowy

Dzięki uprzejmości chłopaków z podcastu Dobry, Zły i Ostatni miałem okazję zanotować debiut audio przed planszową publicznością. Niedługo później stwierdziliśmy z Marysią, że może to czas na start własnego podcastu? Takiego w którym będziemy mogli sobie porozmawiać nie tylko o planszówkach, ale także filmach, serialach, czy książkach? Decyzja została podjęta i czekać trzeba było ponad rok zanim usiadłem do klawiatury i zacząłem pisać tę wiadomość…

Wreszcie się udało! Mamy jeszcze problemy techniczne, jeszcze to wszystko jest dla nas nowe, ale chyba czas upublicznić pierwszą z naszych pogadanek przed mikrofonem. Na pierwszy rzut idzie odcinek zapoznawczy. Nie bez powodu nazwaliśmy go zerowym. Jest to luźny wstęp, możliwość przedstawienia się stałym czytelnikom bloga z innej strony, a zupełnie nowej publiczności po raz pierwszy. W kolejnych odcinkach obiecujemy zająć się konkretnymi tematami.

And so it begins… ~ Ambassador Kosh Naranek, rok 2259, Babylon 5

Na razie podcast dostępny jest na YouTube i Spotify. Jeśli uznacie, że na YT Marysię słychać troszkę za cicho to polecam skorzystać z linku do Spotify. Można też skorzystać z odtwarzacza ZnadPlanszowego, który znajduje się na końcu tego wpisu.

Zachęcamy do poświęcenia nam tych dwudziestu minut swojego życia! Wszelkie komentarze mile widziane. Do usłyszenia w kolejnych odcinkach.

Przydatne linki:

RSS: https://kaimada.znadplanszy.pl/feed/podcast
Spotify: https://open.spotify.com/episode/4itvUlzS35SSOieYI4mmYc?si=RoDon3KnQdOQOR3IWECwjQ
YouTube: https://youtu.be/qkh85kO_YVo